Cena

  • 950,00 zł - 951,00 zł

Rodzaj szablonu

Informacje

Aktualizacja PrestaShop. (3)

Aktualizacja sklepu PrestaShop 1.6

Aktualizacja sklepu PrestaShop do najwyższej wersji 1.6.1.24

Aktualizacja sklepu PrestaShop 1.7

Aktualizacja sklepu PrestaShop do najwyższej wersji 1.7

Aktualizacja sklepu PrestaShop 8

Aktualizacja sklepu PrestaShop do najwyższej wersji 8Aktualizacja PrestaShop czyli zaktualizowanie całego systemu sklepu ale też modułów. Oferujemy przeprowadzenie aktualizacji Twojego sklepu PrestaShop do najnowszej wydanej wersji z danego wydania bo zauważyć trzeba że aktualizacja to "podniesienie" wersji do najnowszej przykładowo posiadając sklep w wersji 1.7.1.1 zaktualizujemy go do ostatniej wydanej oficjalnie czyli np. 1.7.8.8 (lub wyższej zależnie jaka wersja jest oficjalnie dostępna na stronie PrestaShop). Aktualizacja to nie migracja sklepu do wyższej wersji np. z 1.7 do wersji 8 (lub 1.6 do 1.7) jeżeli potrzebujesz przejścia sklepu PrestaShop do kolejnej wersji wydanej zobacz dział Migracja sklepu PrestaShop.

Zamawiając u nas aktualizację swojego sklepu masz pewność że sklep nie zostanie uszkodzony po każdej aktualizacji przeprowadzamy pełne testy funkcjonowania sklepu, dodatkowo przed każdą aktualizacją wykonujemy kopię bezpieczeństwa poprzedniej wersji sklepu więc w razie problemów w każdym momencie jest możliwość przywrócenia wersji sprzed aktualizacji.

Ponad 18 letnie doświadczenie sprawia że wiemy co robimy i robimy to dobrze o czym świadczą pozytywne komentarze wystawiane przez naszych klientów. Oddając sklep do aktualizacji w "nasze ręce" nie musisz się obawiać że sklep po aktualizacji przestanie działać, nawet jeżeli pojawią się jakieś problemy staramy się je szybko rozwiązać programistycznie.

Jeżeli chcesz zaktualizować swój sklep PrestaShop do najnowszej wersji, maszy pytania zapraszamy do kontaktu.

Na naszym blogu warto zapoznać się też z artykułem Aktualizacja PrestaShop. Czy da się taki proces aktualizacji wykonać samodzielnie ?.